Prežite krásnu dovolenku pri mori s Pilakalajogou

CHORVÁTSKO, MAKARSKÁ RIVIÉRA, BAŠKO POLJE

Organizátor zájazdu: Pilakalajoga (Mgr. Anna Repková) v spolupráci s CK.

TERMÍNY PRE ROK 2023 SÚ UZAVRETÉ.

Obec a letovisko Baško Polje leží v severozápadnej časti Makarskej riviéry, 2 km juhovýchodne od veľkého populárneho letoviska Baška Voda a 8 km severozápadne od Makarskej. Je rozložené v hustom borovicovom lese priamo na morskom pobreží. Turistický komplex má rozlohu takmer 20 hektárov a zahŕňa hotel a depandence Alem a kemp s drevenými chatičkami. Do centra Bašky Vody sa dostanete pohodlnou prechádzkou po plážovej promenáde, tzv. „lungo mare“, ktorá spája letoviská od Brely až po Podgoru.

Baško Polje je typickým letoviskom Makarskej riviéry: vyniká krásnymi plážami z drobných kamienkov, bohatstvom okolitých borovicových lesov a jedinečnou prírodnou scenériou, ktorej dominuje vápencový hrebeň pohoria Biokovo. Baško Polje má dostatok rekreačných, športových a zábavných príležitostí, ktoré ešte dopĺňa bohatá ponuka v neďalekej Baške Vode.

Hotel a depandence Alem se nachádza v rekreačnom stredisku v Baško Polje v píniovom lesíku pod horským masívom Biokovo. Pláže sú štrkové s pozvoľným vstupom do mora, vzdialené asi  50 – 100 m a lemujú morský breh až do Bašky Vody, kam vedie promenádne „lungo mare“. Klientom hotela aj depandence je k dispozícii centrálna reštaurácia, otvorená reštaurácia na pláži s terasou a letným programom, TV miestnosť, obchod so suvenírmi, samoobsluha, pekáreň, pizzéria. K športovému vyžitiu slúži ihrisko pre loptové hry, plážový volejbal, stolný tenis a ďalšie. Komplex ponúka vynikajúce podmienky pre kúpanie a zábavu.

Ubytovanie

Depandance Alem, samostatné jednoposchodové vily v lesoparku cca 50 m od hlavnej budovy. Izby sú dvoj- a trojlôžkové. s balkónom, orientované na morskú stranu. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. Depandance sú po kompletnej renovácii jako exteriérov, tak aj samotných izieb vrátane nového nábytku. (Bez možnosti chladničky)

Stravovanie

V hotelovej reštaurácii v hlavnej budove. Raňajky a večere formou švédskych stolov, k večeri 0,2 l  jeden nápoj  víno,  nealko  alebo 0,3 l piva. Možnosť dokúpiť all inclusive light služby – obed a k jedlám neobmedzene miestne točené nápoje – pivo, víno, nealko.

Cvičenie

V programe dňa je zahrnuté aj cvičenie Pilakalajogy. Každé ráno sa stretneme na pláži pri mori a precvičíme svoje telo. Cvičenie je nepovinné a účastník zájazdu sa môže rozhodnúť, či sa bude cvičení zúčastňovať.

Doprava

Luxusný klimatizovaný autobus z Bratislavy.

Termín

TERMÍNY PRE ROK 2023 SÚ UZAVRETÉ.

Zaujala Vás dovolenka?

Zanechajte mi kontaktné údaje a budem vás informovať o najbližších termínoch.


    Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA od spoločnosti Google.