Prežite krásnu dovolenku pri mori s Pilakalajogou

CHORVÁTSKO, POREČ – ZELENA LAGUNA HOTEL DELFIN **

Organizátor zájazdu: Pilakalajoga (Mgr. Anna Repková) v spolupráci s CK.

  • 26.7. – 4.8.2024

Mesto Poreč, najväčšie stredisko cestovného ruchu na Istrii, pozoruhodné množstvom historických pamiatok.  Zhruba 5 km na juh leží rekreačné stredisko Zelena Laguna, skvele vybavený dovolenkový raj. Nájdete tu celý rad rôznych reštaurácií, kaviarní, cukrárne, grill–terasy s hudbou, kasíno, medzinárodný Disco–club. Okrem zábavy je tu tiež veľa  možností pre všetky  letné športy – 19 tenisových kurtov, ihriská pre volejbal, basketbal, futbal, stolný tenis, asfaltové dráhy pre IN-LINE atď. Toto všetko je objolesené píniovým lesíkom, ktorý siaha až k plážam a tak sa aj počas horúcich dní viete ukryť v príjemnom tieni. A keď zatúžite po kultúre a mestskom ruchu, do Poreče sa dostanete loďou alebo turistickým vláčikom.

Hotel Delfín jenejbližšie k otvorenému moru zo všetkých kapacít v Zelenej Lagune. Centrom hotela je rozľahlá recepčná časť s odpočinkovými priestormi, predajňou suvenýrov, trafikou a  Café barem s terasou. Nad nimi, na 1. poschodí  sú 3 veľké reštaurácie. V suteréne potom tanečná kaviareň, konferenčná sála a miestnosť pre cvičenia a relaxáciu.

Ubytovanie

Ubytovacia časť hotela má šesť navzájom prepojených krídel, každé krídlo má svoj samostatný výťah. Izby sú jednolôžkové a dvojlôžkové s možnosťou prístelky (prístelka formou skladacieho lôžka, pretože izby sú skôr menšie), prípadne rodinné izby pre 4 osoby s prepojenými dvojlůžkovými spálňami. Všetky izby sú renovované – nové podlahy, okná, nový nábytok, závesy a každá izba má balkón.

Pláže tu nájdete rôzne – od ohradenej časti pláže s jemným pieskom pre deti, cez štrkové, prírodné kamenisté s pozvoľným vstupom do vody až po betónové alebo kamenné platá a veľké upravené priestory na slnenie. Pláž má svoje sprchy, sociálne zariadenie i prezliekaciu kabínu. Na pláži je väčšia reštaurácia Beach Bar a Sport Laguna Delfin, súčásťou ktorého je stolný tenis, streľba, minigolf, vodné športy. Hotel má tiež vonkajší bazén s morskou vodou a terasou, kde po večeroch prebiehajú animačné programy. Na vonkajší bazén nadväzuje detský bazénový komplex so šmykľavkami a ďalšími vodnými atrakciami. Pod bazénom je vybudované detské ihrisko. Pre rôzne druhy skupinových cvičení  a podobných aktivít sú k dispozícii 3 rôzne cvičebné plochy.

Cvičenie

V programe dňa je zahrnuté aj cvičenie Pilakalajogy. Každé ráno sa stretneme na pláži pri mori a precvičíme svoje telo. Cvičenie je nepovinné a účastník zájazdu sa môže rozhodnúť, či sa bude cvičení zúčastňovať.

Doprava

Luxusný klimatizovaný autobus z Bratislavy.

Termín

  • 26.7. – 4.8.2024

Cena

  • 8 dnídospelý (morská strana) 650€ (doprava, ubytovanie, polpenzia) + 40€ (cvičenie)

Spolu: 690€

  • 8 dnídospelý (parková strana) 630€ (doprava, ubytovanie, polpenzia) + 40€ (cvičenie)

Spolu: 670€

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, 7x polpenzia

  • švédsky stôl, každodenné upratovanie izieb, výmena uterákov, záverečné upratovanie, pobytová taxa, animačný program, WI-FI v hale hotela, služba delegáta, využitie cvičebnej plochy s prípojkou el. prúdu

Cena nezahŕňa: cestovné poistenie, parkovné na mieste

Možnosti cestovného poistenia:

Cestovné poistenie Union:

  • Typ A1 – 30 eur/ osoba/ turnus,
  • Typ D (skupiny deti, seniori) – 20 eur
  • možnosť aj poistenia so 100%-ným krytím storna zájazdu (40 eur)

Zaujala Vás dovolenka?

Informujte sa o dostupnosti vyplnením nasledujúceho formuláru:


    Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA od spoločnosti Google.